Apie įmonę Mūsų produkcija Užsakymai Kontaktai
Mūsų produkcija
Spaudžiamos spyruoklės

Šioms spyruoklėms gaminti naudojama visų tipų spyruokliniai plienai, vielos diametras nuo 0,30 mm iki 20,00mm. Spaudžiamų spyruoklių galai gali būti tokių tipų: uždari ir šlifuoti, uždari nešlifuoti, atviri šlifuoti, atviri nešlifuoti. Spyruoklių vijimo kryptis gali būti ir dešinė, ir kairė. Galime pasiūlyti antikorozines dangas – cinkavimą ir cheminį oksidavimą.

Tempiamos spyruoklės

Gaminame iš visų tipų vielos, kurios diametras nuo 0,50 mm iki 16,00 mm. Spyruoklių galai gali būti: be kilpų, uždaros kilpos, atviros kilpos “kabliai”, pusinės kilpos. Spyruoklės kilpų tarpusavio padėtis gaminama pagal poreikį. Šioms spyruoklėms antikorozinės dangos gali būti taip pat cinkavimas ar cheminis oksidavimas.

Sukamos spyruoklės

Šios rūšies spyruokles gaminame iš spyruoklinio plieno, kurio diametras nuo 0,30 mm iki 16,00 mm. Spyruoklių vijimo kryptis gali būti ir dešinė, ir kairė, taip pat galime pasiūlyti visų tipų kojeles, bei antikorezinę dangą.

 Vielos gaminiai

Gaminame įvairius gaminius iš kalibruoto plieno iki 10,00 mm, o iš spyruoklinio plieno iki 8,00 mm. Lyginame ir karpome vielą, kurios diametras nuo 1,00 mm iki 6,00 mm pagal užsakovo pageidaujamą ilgį (nuo 50 mm iki 2000 mm ilgio).